Arena Mediale

Lajmet e fundit

Ndalohen katërmbëdhjetë persona lidhur me procesin zgjedhor

Prokurori i Shtetit, njofton opinionin publik që deri në ora 22:50 në tërë territorin e Republikës së Kosovës, lidhur me…

Read More »
Lajmet e fundit

Krasniqi shpall fitoren: PDK-ja ka fituar pesë komuna, e është në balotazh në shumë të tjera

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka thënë se partia e tij ka shënuar rezultat të jashtëzakonshëm në…

Read More »
Lajmet e fundit

Nëntë komuna fitohen pa balotazh; PDK – 5, LDK – 2, AAK – 2, VV – 0

Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) po vazhdon publikimin e rezultateve për kryetarë të komunave të Kosovës. Në shumicën e komunave janë…

Read More »
Auto

Toyota ul prodhimin global me 15 për qind për shkak të ndërprerjeve në zinxhirët e furnizimit

Toyota Motor do të ulë prodhimin global me 15 për qind muajin e ardhshëm për shkak të mungesës së çipave…

Read More »
Lajmet e fundit

Sami Lushtaku ia dedikon fitoren Hashim Thaçit e Kadri Veselin

Anëtari i PDK-së, Sami Lushtaku ka postuar një fotografi me ish-presidentin Hashim Thaçi, dhe ish-kryeparlamentarin Kadri Veseli duke uruar fitoren…

Read More »
Back to top button