Arena Mediale

Bota

Izraeli rikthen “pasaportën e gjelbër”

Për shkak të rritjes së numrit të rasteve me koronavirus, Izraeli riktheu në fuqi të ashtuquajturën “pasaportë të gjelbër”. Në…

Read More »
Lajmet e fundit

Krasniqi: Shtimja është transformuar në komunë të zhvillimit ekonomik falë punës së Naim Ismajlit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, i shoqëruar nga Vlora Çitaku, ka vizituar sot Komunën e Shtimes ku…

Read More »
Lajmet e fundit

Abdixhiku takohet me Berger, dialogu me Serbinë dhe vizat ndër temat e diskutuara

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim Sekretarin e shtetit në Ministrinë e Punëve të…

Read More »
Lajmet e fundit

Vuçiq thotë se e mbështet 100 për qind Edi Ramën, ky i fundit ia përmend njohjen e Kosovës

Në Forumin ekonomik për bashkëpunim rajonal, presidenti serb Aleksandar Vuçiq tha se e mbështet çdo që gjë që thotë kryeministri…

Read More »
Lajmet e fundit

Vetaksident në Viti, vdes një grua – lëndohen dy të tjera

Një grua ka vdekur dhe dy të tjera kanë pësuar lëndime trupore, si pasojë e një vetaksidenti të ndodhur në…

Read More »
Back to top button