ArenaMediale.TV

Lajme

Shumë personalitete i bashkohen fushatës së UNDP –së “ecokosovo3”

Alaudin Hamiti, Atifete Jahjaga, Maylinda Kasumoviq, Krenare Rugova, Eliza Hoxha dhe Kaona Duriqi lansojnë bashkëpunimin e tyre me fushatën e…

Read More »
Lajme

Paditësja kërkon rreth 30 mijë euro kompensim dëmi për aksidentin e trafikut të vitit 2013

Me pretendimin se kishte pësuar lëndime të rënda trupore në aksident trafiku, që kishte ndodhur në vitin 2013, paditësja Shpresa…

Read More »
Lajme

Flet për herë të parë “Shqiponja”, e dashura e hoxhës nga Zhabari, e pranon se shtiu me armë në drejtim të tij

Suzana Tahiri është 28-vjeçarja, e cila rreth një muaj më parë qëlloi me armë afër shtëpisë së hoxhës, Sead Bejta…

Read More »
Lajme

Aktakuzë kundër njëzet personave për pjesëmarrje në grupe kriminale

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ndaj 20 personave. 11 prej tyre akuzohen për…

Read More »
Lajme

Osmani: Çmimi Nobel për Handke, do të inkurajonte përkrahësit e krimeve të fshihen pas veprës artistike

Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka thënë se nuk duhet mohuar gjenocidi e lëre më të shpërblehet. Përmes një postimi…

Read More »
Back to top button
Close
Close