Day: October 8, 2021

Bekim Jashari anulon aktivitetet parazgjedhore në ditën e rivarrimit të martirëve të Rezallës
Lajmet e fundit

Bekim Jashari anulon aktivitetet parazgjedhore në ditën e rivarrimit të martirëve të Rezallës

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka anuluar të gjitha aktivitetet parazgjedhore për ditën e neserme, me rastin e…
Shkoda do të kufizojë prodhimin për shkak të problemeve në Çeki
Auto

Shkoda do të kufizojë prodhimin për shkak të problemeve në Çeki

Prodhuesi çek i makinave do të kufizojë ose ndalojë plotësisht prodhimin e makinave në të tri fabrikat në Republikën Çeke…
Gërvalla: Shkarkimi i ambasadorëve ishte në kuadër të reformave në MPJD
Lajmet e fundit

Gërvalla: Shkarkimi i ambasadorëve ishte në kuadër të reformave në MPJD

Ministrja e Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla –Schwarz, ka folur për gjendjen në të cilën gjendet diplomacia e jashtme e…
Nesër rivarrosen eshtrat e martirëve të gjetur në Kizhevak të Serbisë
Lajmet e fundit

Nesër rivarrosen eshtrat e martirëve të gjetur në Kizhevak të Serbisë

Nën përkujdesjen e Kryetarit të Komunës së Skenderaj, Bekim Jashari dhe Komisionit Qeveritar për Personat e Zhdukur, organizohet ceremonia e…
Back to top button