Day: October 1, 2021

Kjo është vetura më e bukur hipersport në botë
Auto

Kjo është vetura më e bukur hipersport në botë

Konkurrenca ishte e ashpër dhe çmimi shkon për një veturë vërtet të veçantë. Një dhe i vetëm, Bolide, është më…
Prishtina dhe shumica e komunave të mëdha shkojnë në balotazh, tregon hulumtimi
Lajmet e fundit

Prishtina dhe shumica e komunave të mëdha shkojnë në balotazh, tregon hulumtimi

Hulumtuesi Tomor Qela ka prezantuar disa nga të gjeturat nga matja e opinionit publik për zgjedhjet lokale të 17 tetorit.…
Kuçi kritikon ashpër Muratin: Plan gjenial për të vjelur qytetarët e ushqyer lakminë e bankave
Lajmet e fundit

Kuçi kritikon ashpër Muratin: Plan gjenial për të vjelur qytetarët e ushqyer lakminë e bankave

Zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi ka kritikuar qeverinë ministrin Hekuran Muratin për planin e prezantuar sot për subvencionimin e kredive…
Aktivistja në Mitrovicë: Paratë e qytetarëve u keqmenaxhuan nga Agim Bahtiri
Lajmet e fundit

Aktivistja në Mitrovicë: Paratë e qytetarëve u keqmenaxhuan nga Agim Bahtiri

Aktiviztja e Shoqërisë Civile në Mitovicë, Neri Ferizi, përmes një postimin e profilin e saj në Facebook ka bërë një…
Ahmeti i përgjigjet eurodeputetes: Refuzimi i gazsjellësit nuk u bë për shkak të ruajtjes së mjedisit
Lajmet e fundit

Ahmeti i përgjigjet eurodeputetes: Refuzimi i gazsjellësit nuk u bë për shkak të ruajtjes së mjedisit

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, i është përgjigjur eurodeputetes Viola von Cramon, lidhur me cështjen e refuzimit të…
Back to top button