Month: October 2021

Ish-këshilltari i Kurtit: VV’ja e mori një shuplakë të mirë dhe të nxehtë
Lajmet e fundit

Ish-këshilltari i Kurtit: VV’ja e mori një shuplakë të mirë dhe të nxehtë

Analisti politik Shkëlzen Gashi ka thënë se këto zgjedhje treguan se Vetëvendosje u ndëshkua për udhëheqjen e keqe në komunat…
Kurti “vazhdon” heshtjen zgjedhore
Lajmet e fundit

Kurti “vazhdon” heshtjen zgjedhore

Kryeministri i Kosovës, njëherësh lideri i VV-së, Albin Kurti, nuk ka dalë në asnjë konferencë për medie për të komentuar…
Tërmet i fortë në afërsi të Lezhës
Lajmet e fundit

Tërmet i fortë në afërsi të Lezhës

Një lëkundje e fortë është ndjerë disa minuta më parë në Shqipëri. Sipas matjeve paraprake, bëhet fjalë për një tërmet…
Agim Aliu: Faleminderit ferizajas!
Lajmet e fundit

Agim Aliu: Faleminderit ferizajas!

Kryetari aktual i Ferizajt, Agim Aliu, i cili sipas rezultateve preliminare të publikuara nga KQZ-ja, ka fituar që në raundin…
Shpend Ahmeti: Nëse nuk del Albini në konferencë, VV e konsideron situatë të keqe
Lajmet e fundit

Shpend Ahmeti: Nëse nuk del Albini në konferencë, VV e konsideron situatë të keqe

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar zhvillimet e fundit që po ndodhin sa i përket zgjedhjeve lokale që u…
Back to top button