Day: September 30, 2021

Mushkolaj: Qeveria Kurti negocioi me Serbinë tërheqjen e Njësive Speciale nga territori i Kosovës
Lajmet e fundit

Mushkolaj: Qeveria Kurti negocioi me Serbinë tërheqjen e Njësive Speciale nga territori i Kosovës

Komentatori politik, Imer Mushkolaj, ka qenë shumë kritik ndaj Qeverisë Kurti, për marrëveshjen e arritur me Serbinë, të cilën e…
Tronditi Francën për dekada të tëra, zbulohet vrasësi serial, një ish-ushtarak
Bota

Tronditi Francën për dekada të tëra, zbulohet vrasësi serial, një ish-ushtarak

Për vite me radhë, krimet e një vrasësi të njohur serial, u hetuan nga një skuadër e madhe në kryeqytetin…
485 ushtarë britanikë Gurkha zhvillojnë aksion me KFOR-in në Kosovë
Lajmet e fundit

485 ushtarë britanikë Gurkha zhvillojnë aksion me KFOR-in në Kosovë

Rreth 485 ushtarë të Batalionit të Parë, Royal Gurkha (1RGR), me bazë në Folkestone, bashkë me Brigadën 16, Sulmues Ajrorë,…
Kadaj-Bujupi – zyrtarëve të Guxo: Ju duket se nuk e keni parë fare marrëveshjen
Lajmet e fundit

Kadaj-Bujupi – zyrtarëve të Guxo: Ju duket se nuk e keni parë fare marrëveshjen

Në emisionin Pressing në T7 po debatohet për marrëveshjen për targat mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel. Analistja Donika Kadaj…
Back to top button