Day: September 25, 2021

Presidentja Osmani ndërpret vizitën në Nju Jork shkaku i zhvillimeve në veri
Lajmet e fundit

Presidentja Osmani ndërpret vizitën në Nju Jork shkaku i zhvillimeve në veri

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka ndërprerë vizitën e saj në Nju Jork dhe është nisur për në Prishtinë për…
A e ndizni “klimën” edhe kur nuk është e nxehtë? Ekspertët thonë se duhet
Auto

A e ndizni “klimën” edhe kur nuk është e nxehtë? Ekspertët thonë se duhet

Nëse nuk përdorni “ajrin e kondicionuar” në dimër, mund të ketë një ndikim negativ në jetëgjatësinë e kësaj pajisjeje, sepse…
Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë
Lajmet e fundit

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurisë

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë tashmë ka përfunduar, ani se Qeveria e Kosovës nuk e bëri të ditur se kur…
Back to top button