Day: September 25, 2021

Anton Quni lideri ideal për ta udhëhequr Prizrenin
Lajmet e fundit

Anton Quni lideri ideal për ta udhëhequr Prizrenin

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët e LDK-së, Anton Quni njihet për vlerat dhe meritat e tij. Megjithatë, Quni…
Maxhunajt të bindur për fitoren e Xhafer Tahirit
Lajmet e fundit

Maxhunajt të bindur për fitoren e Xhafer Tahirit

Kur janë në pyetje zgjedhjet lokale, në fshatin Maxhunaj, kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Komunës së Vushtrrisë nga…
Iso Rivolta GT Zagato shitet për 1.35 milion dollarë
Auto

Iso Rivolta GT Zagato shitet për 1.35 milion dollarë

Kopja e vetme e Iso Rivolta GT Zagato në Amerikën e Veriut ofrohet për shitje, dhe çmimi është një “gjë…
Gorani: Ata që mendojnë se KFOR-i është këtu te luftojë për neve, jetojnë me deluzione
Lajmet e fundit

Gorani: Ata që mendojnë se KFOR-i është këtu te luftojë për neve, jetojnë me deluzione

Analisti Dukagjin Gorani në emisionin Pressing të T7, ka folur për situatën e krijuar në veri të vendit. Gorani tha…
Back to top button