Day: September 22, 2021

Rama takon Erdoganin në New York
Lajmet e fundit

Rama takon Erdoganin në New York

Kryeministri Edi Rama takoi në Nju Jork Presidentin turk, Rexhep Taip Erdogan. Kreu i qeverisë shqiptare e vizitoi Erdoganin në…
Osmani kërkon mbështetjen e Guinea Bissau për njohje të reja
Lajmet e fundit

Osmani kërkon mbështetjen e Guinea Bissau për njohje të reja

Presidentja Vjosa Osmani, gjatë qëndrimit në New York ka takuar presidentin e Guinea Bissau, Umaro Sissoco Embaló. Sipas njoftimit nga…
Qytetarët dhe bizneset në Kosovë kanë 3.5 miliardë euro kredi e 4.5 miliardë euro depozita
Lajmet e fundit

Qytetarët dhe bizneset në Kosovë kanë 3.5 miliardë euro kredi e 4.5 miliardë euro depozita

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti ka thënë se përkundër pandemisë sektori financiar në Kosovë ka qenë i…
Back to top button