Day: September 20, 2021

Besoni apo jo, akoma shesin Peugeot 405 të ri dhe kushton vetëm 7.800 euro
Auto

Besoni apo jo, akoma shesin Peugeot 405 të ri dhe kushton vetëm 7.800 euro

Nëse jeni adhurues i “youngtimer”, ky lajm do t’ju pëlqejë. Modeli legjendar Peugeot 405, limuzina franceze e cila në Evropë…
Ford Bronco arrin në tregun evropian?
Auto

Ford Bronco arrin në tregun evropian?

Nga Ford arrijnë lajme se vetura e re Bronco do të mund të shfaqej në tregun evropian. Në korrik të…
Bërnjak: Protestuesit serbë ndezin zjarr
Lajmet e fundit

Bërnjak: Protestuesit serbë ndezin zjarr

Situata në pikën kufitare në Bërnjak vazhdon të jetë e qetë, disa protestues serbë janë duke vazhduar që të qëndrojnë…
Fakte rreth disa fustaneve të dasmave mbretërore
Fashion

Fakte rreth disa fustaneve të dasmave mbretërore

Princesha Beatrice mahniti të gjithë kur realizoi një martesë të fshehtë me familjen e ngushtë, ndërsa lidhi kurorë me Edoardo…
Lladrovci flet për raportin me Sami Lushtakun
Lajmet e fundit

Lladrovci flet për raportin me Sami Lushtakun

Ramiz Lladrovci, kandidat për kryetar të Drenasit nga radhët e PDK’së, njëherësh edhe kryetar aktual i kësaj komune, ka folur…
Back to top button