Day: September 19, 2021

Ramosaj për Deçanin: S’ka me u n’dal
Lajmet e fundit

Ramosaj për Deçanin: S’ka me u n’dal

Kandidati për kryetar të Deçanit nga radhët e AAK-së, Bashkim Ramosaj ka takuar sportistët dhe sportistet deçanas/e, me të cilët…
Bashkim Ramosaj takon sportistët deçanas, zotohet se sportit do t’i kushtojë edhe më shumë kujdes
Lajmet e fundit

Bashkim Ramosaj takon sportistët deçanas, zotohet se sportit do t’i kushtojë edhe më shumë kujdes

Kandidati për kryetar të Deçanit nga radhët e AAK-së, Bashkim Ramosaj ka takuar sportistët dhe sportistet deçanas/e, me të cilët…
Ramadani: Na duhet të vaksinojmë mbi 1 milion qytetarë me dy doza, për të kufizuar pandeminë
Lajmet e fundit

Ramadani: Na duhet të vaksinojmë mbi 1 milion qytetarë me dy doza, për të kufizuar pandeminë

news image sinjali fb Sinjali.com 19 Shtator 2021 19:27 Sipas infektologut, Hamdi Ramadani, në mënyrë që pandemia të kufizohet në…
Ish-kandidati i VV-së në Mitrovicë tallet me “programin zgjedhor” të Bahtirit
Lajmet e fundit

Ish-kandidati i VV-së në Mitrovicë tallet me “programin zgjedhor” të Bahtirit

Fehmi Ferati, ish-kandidati për kryetar të Mitrovicës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje përgjatë zgjedhjeve komunale të 2017’ës, e ka marrë…
Ky vend ka popullsinë më të gjatë në botë, por diçka po ndodh vitet e fundit
Bota

Ky vend ka popullsinë më të gjatë në botë, por diçka po ndodh vitet e fundit

Holanda ka qenë prej kohësh kombi më i gjatë në botë – por njerëzit e këtij vendi po bëhen më…
Back to top button