Day: September 16, 2021

Zëdhënësi i VV-së kritikues i madh i mediave, i mëson gazetarët se si duhet të bëjnë pyetje
Lajmet e fundit

Zëdhënësi i VV-së kritikues i madh i mediave, i mëson gazetarët se si duhet të bëjnë pyetje

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka njihet për mungesë bashkëpunimi me mediat dhe kritikues i tyre. Janë plot 58 deputetë…
Konjufca për shtyrjen e zgjedhjeve: Vjosa Osmani bëri mirë që e dëgjoi opozitën
Lajmet e fundit

Konjufca për shtyrjen e zgjedhjeve: Vjosa Osmani bëri mirë që e dëgjoi opozitën

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Partia Demokratike e Kosovës janë…
Konjufca: UÇK-ja nuk ka arkiva
Lajmet e fundit

Konjufca: UÇK-ja nuk ka arkiva

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca ka thënë se Ushtria Çlirimtare e Kosovës nuk ka arkiva, raporton Gazeta Express.…
Back to top button