Day: September 13, 2021

Aheng familjar në Klinë, ndërhyn Policia
Lajmet e fundit

Aheng familjar në Klinë, ndërhyn Policia

Policia e Kosovës ka ndërhyrë në një aheng familjar që po mbahej në Klinë. Ahengu ishte duke u mbajtur në…
Taksi japonez, shtrihuni dhe bëni “një sy gjumë”
Auto

Taksi japonez, shtrihuni dhe bëni “një sy gjumë”

Fjetja në vetura nuk është diçka e pazakontë në Japoni, ku kompania Daiwa Motor Transportation në bashkëpunim me markën e…
Nisma: Nuk kemi pasur ftesë nga presidentja Osmani, s’ka arsye të shtyhen zgjedhjet
Lajmet e fundit

Nisma: Nuk kemi pasur ftesë nga presidentja Osmani, s’ka arsye të shtyhen zgjedhjet

Nisma Socialdemokrate ka thënë se nuk kanë pasur ftesë nga presidentja Vjosa Osmani për të diskutuar rreth zgjedhjeve lokale. Sipas…
Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021
Fashion

Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021

Hailey Bieber ishte në audiencë duke mbështetur bashkëshortin e saj Justin Bieber në MTV Video Music Awards të këtij viti…
Tolaj: Kosova me numrin më të lartë të vdekjeve nga Coronavirusi në rajon
Lajmet e fundit

Tolaj: Kosova me numrin më të lartë të vdekjeve nga Coronavirusi në rajon

Ka rënë dukshëm numri i rasteve të reja të infektimeve me variantin Delta të koronavirusit në vend. Ndërkohë numri i…
Back to top button