Day: September 12, 2021

Si do të duket pasardhësi elektrik i Volkswagen Passat?
Auto

Si do të duket pasardhësi elektrik i Volkswagen Passat?

Passat është një prej veturave më të rëndësishme dhe me jetëgjatë të brendit gjerman Volkswagen. Por pavarësisht këtij epiteti, kjo…
Gërxhaliu sqaron: Nuk jam shkarkuar, më ka kaluar mandati
Lajmet e fundit

Gërxhaliu sqaron: Nuk jam shkarkuar, më ka kaluar mandati

Drejtori i deritashëm i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu, ka mohuar se është shkarkuar nga detyra që ka ushtruar…
Largohet drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu
Lajmet e fundit

Largohet drejtori i Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu

Drejtorit shumëvjeçar të Institutit të Mjekësisë Ligjore, Arsim Gërxhaliu, nuk i është vazhduar mandati. IndeksOnline mëson nga burime të sigurta…
Vritet një 50-vjeçar nga Bujanoci në një kafeteri të Gjilanit
Lajmet e fundit

Vritet një 50-vjeçar nga Bujanoci në një kafeteri të Gjilanit

Një person dyshohet se ka vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri gjatë mbrëmjes të së dielës në…
Back to top button