Day: September 11, 2021

Peci: Presidentja juaj nuk ka vendosur t’i shtyjë zgjedhjet, po e luan rolin e saj kushtetues
Lajmet e fundit

Peci: Presidentja juaj nuk ka vendosur t’i shtyjë zgjedhjet, po e luan rolin e saj kushtetues

Ministri i Bujqësise, Faton Peci iu është kundër përgjigjur deklaratave të shumta sa i përket mundësisë për shtyerjen e zgjedhjeve…
Arrestohet personi që dyshohet se ua vodhi qenin pjesëtarëve të KFOR-it
Lajmet e fundit

Arrestohet personi që dyshohet se ua vodhi qenin pjesëtarëve të KFOR-it

Policia e Kosovës ka lokalizuar një person në Prizren që dyshohet se kishte vjedhur një qen, pronë e personelit të…
Pandemia u shpërfill në zgjedhjet e 14 shkurtit
Lajmet e fundit

Pandemia u shpërfill në zgjedhjet e 14 shkurtit

Tre persona vdiqën e 341 të tjerë u infektuan me COVID-19 në ditën kur nisi fushata zgjedhore, më 3 shkurt…
Bekim Jashari: Ja kush duhet t’i hapë arkivat e të japë përgjegjësi për krimet
Lajmet e fundit

Bekim Jashari: Ja kush duhet t’i hapë arkivat e të japë përgjegjësi për krimet

Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka dhënë një përgjigje rreth asaj se kush duhet hapur arkivat dhe ndaj…
Sa është paga e asambleistit dhe sa ndikojnë në përmirësimin e jetës së qytetarëve?
Lajmet e fundit

Sa është paga e asambleistit dhe sa ndikojnë në përmirësimin e jetës së qytetarëve?

Asambleistët në Kuvende Komunale në Kosovë të cilët e ngrisin zërin për hallet e qytetarëve të fshtrave e lagjeve paguhen…
Back to top button