Day: September 10, 2021

Nuk ndalet hareja edhe pas 30 vdekjeve në ditë: Inspektorët ndërprejnë ahengun familjar me 70 persona
Lajmet e fundit

Nuk ndalet hareja edhe pas 30 vdekjeve në ditë: Inspektorët ndërprejnë ahengun familjar me 70 persona

Policia, në bashkëpunim me inspektorë të Agjencisë së ushqimit dhe Veterinarisë, ka ndërprerë një aheng familjar të organizuar me rreth…
Zogaj i reagon Bislimit, thotë se e ka logjikën e kalbur
Lajmet e fundit

Zogaj i reagon Bislimit, thotë se e ka logjikën e kalbur

Analisti Petrit Zogaj i ka reaguar zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi lidhur me deklaratat për hapjen e arkivave të UÇK’së. Zogaj thotë…
Rekomandohet që deri në tetor të mos ketë nisje të mësimit
Lajmet e fundit

Rekomandohet që deri në tetor të mos ketë nisje të mësimit

Situata e rënduar me pandeminë bëri që procesi mësimor të mos nis më 1 shtator. IKSHPK po rekomandon që masat…
Bekim Jashari: Serbia le t’i hapë arkivat
Lajmet e fundit

Bekim Jashari: Serbia le t’i hapë arkivat

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari njëherësh pjesëtarë i familjes së Komandantit Legjendar të Ushtrisë çlirimtare të Kosovës, Adem Jashari ka…
Back to top button