Day: September 9, 2021

Njihuni me ngjyrat e preferuara te Hailey Bieber gjatë periudhës vjeshtë-dimër
Fashion

Njihuni me ngjyrat e preferuara te Hailey Bieber gjatë periudhës vjeshtë-dimër

Modelja 24-vjeçare, Hailey Bieber, si dhe ambasadorja e linjës së produkteve të bukurisë, Bare Minerals, ka zbuluar se nuk po…
Zgjedhjet në Rusi, opozita thotë se nuk do të jenë të lira
Bota

Zgjedhjet në Rusi, opozita thotë se nuk do të jenë të lira

Zgjedhjet parlamentare të këtij muaji në Rusi do të jenë më së paku të lira që kur Vladimir Putini erdhi…
Austria muajin e kaluar regjistroi më shumë vetura hibride dhe elektrike sesa me benzinë ose naftë
Auto

Austria muajin e kaluar regjistroi më shumë vetura hibride dhe elektrike sesa me benzinë ose naftë

Austria muajin e kaluar regjistroi më shumë makina hibride dhe elektrike sesa automjetet me benzinë ose naftë, për herë të…
Nesër varroset Blerand Kadrijaj, i cili u vra mbrëmë në Pejë
Lajmet e fundit

Nesër varroset Blerand Kadrijaj, i cili u vra mbrëmë në Pejë

Blerand Kadrijaj, zyrtar i Partisë Demokratike të Kosovës, i cili është vrarë mbrëmë në Pejë do të varroset ditën e…
Back to top button