Day: September 7, 2021

Tahiri: Rezultati i 14 shkurtit s’do të përsëritet në zgjedhjet lokale
Lajmet e fundit

Tahiri: Rezultati i 14 shkurtit s’do të përsëritet në zgjedhjet lokale

Deklarata e fundit e kryeparlamentarit, Glauk Konjufca rreth mundësisë për të shtyrë datën kur do të mbahen zgjedhjet lokale, ka…
Flet familjari që i vdiq vëllai dhe nëna nga Covid-19
Lajmet e fundit

Flet familjari që i vdiq vëllai dhe nëna nga Covid-19

Familjes Arifi nga Gjilani i kanë vdekur dy anëtarë të familjes nga koronavirusi. Përgjatë ditës së djeshme, u raportua se…
Back to top button