Day: September 5, 2021

Krasniqi: Investimet në rezevuaret oksigjen kanë shpëtuar shumë jetë
Lajmet e fundit

Krasniqi: Investimet në rezevuaret oksigjen kanë shpëtuar shumë jetë

Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës Valbon Krasniqi, ka vizituar sot spitalet e Pejës dhe…
​Drejtori i SHSKUK-së viziton pacientët me COVID në spitalet e Pejës dhe Gjakovës
Auto

​Drejtori i SHSKUK-së viziton pacientët me COVID në spitalet e Pejës dhe Gjakovës

Drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës (SHSKUK), Valbon Krasniqi, ka vizituar sot spitalet e përgjithshme…
Arrestohet personi i cili u arratis nga Instituti i Psikiatrisë Forenzikë
Lajmet e fundit

Arrestohet personi i cili u arratis nga Instituti i Psikiatrisë Forenzikë

Është arrestuar personi i cili ishte arratisur nga Instituti i Psikiatrisë Forenzike. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i…
Abazoviqi vazhdon me diskursin e qeverisë pro-serbe: Karakteri kriminal i Gjunakoviqit ka vdekur sot
Lajmet e fundit

Abazoviqi vazhdon me diskursin e qeverisë pro-serbe: Karakteri kriminal i Gjunakoviqit ka vdekur sot

Dritan Abazoviqi, zëvendëskryeministër i Qeverisë pro-serbe në Mal të Zi, përveç që ka përkrahur shugurimin e kreut të Kishës Ortodokse…
Back to top button