Day: September 3, 2021

Çka guxoni, por çka assesi nuk është e lejuar të vishni me fustanin e kuq
Fashion

Çka guxoni, por çka assesi nuk është e lejuar të vishni me fustanin e kuq

Të gjitha damat me stil e dinë këtë! Shumica e vajzave zgjedhin fustan të kuq! Edhe pse fustanet e kuqe…
Klasiket që kaluan nga vetura në anije
Auto

Klasiket që kaluan nga vetura në anije

A ju pëlqejnë klasikët e veturave dhe varkave? Kjo është gjëja e duhur për ju. Një kompani e re është…
Qeveria Kurti po e pranon pa kuptuar “taktikën e sallamit” të Serbisë
Lajmet e fundit

Qeveria Kurti po e pranon pa kuptuar “taktikën e sallamit” të Serbisë

Anëtari i Kryesisë dhe sekretari për Program i PDK-së, Adri Nurellari, ka kujtuar se nesër skadon moratoriumi për çnjohje që…
Ahmeti kërkon mbyllje dyjavore, tashmë është vonë për kozmetikë
Lajmet e fundit

Ahmeti kërkon mbyllje dyjavore, tashmë është vonë për kozmetikë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti po shprehet i pakënaqur me masat kundër COVID-19 të miratuara nga Qeveria. Ai…
Back to top button