Day: September 1, 2021

Bizhuteri rreth kyçit të këmbës është një trend që është përqafuar nga të gjitha ikonat e modës
Fashion

Bizhuteri rreth kyçit të këmbës është një trend që është përqafuar nga të gjitha ikonat e modës

Gurë gjysmë të çmuar, kristale, korale! Metalet dhe madje edhe diamantet tani shkëlqejnë në këmbët e vajzave tona të preferuara…
Honda u fut në asfaltin e sapo shtruar
Auto

Honda u fut në asfaltin e sapo shtruar

Disa kanë pritur për asfalt të ri për vite, madje edhe dekada. Dhe kur të vijë nuk mund të presin…
Shkullaku: Zgjedhjet lokale s’do të jenë reflektim për qeverisjen e Vetëvendosjes
Lajmet e fundit

Shkullaku: Zgjedhjet lokale s’do të jenë reflektim për qeverisjen e Vetëvendosjes

Opinionisti Armand Shkullaku ka thënë se zgjedhjet lokale nuk kanë të bëjnë me shpërblimin apo ndëshkimin e qeverisjes së deritanishme…
Lista e PDK-së për Asamble Komunale në Drenas
Lajmet e fundit

Lista e PDK-së për Asamble Komunale në Drenas

Kandidati i PDK-së për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci,  ka bërë publike listën e PDK-së për Asamble Komunlae në Drenas.…
Ku i marrin paratë talebanët?
Bota

Ku i marrin paratë talebanët?

Sipas një raporti të Kombeve të Bashkuara të publikuar në qershor, grupi i militantëve talebanë arrinte të siguronte nga 300…
Back to top button