Day: July 29, 2021

Arrin vetura elektrike Chevrolet Camaro
Auto

Arrin vetura elektrike Chevrolet Camaro

E ardhmja e Camaro me djegie të brendshme është e pasigurt, pasi një raport i ri sugjeron që një veturë…
Shumë afër mrekullisë, pavarësisht se dhuroi spektakël, Drita eleminohet nga Feyenoord
Sport

Shumë afër mrekullisë, pavarësisht se dhuroi spektakël, Drita eleminohet nga Feyenoord

Drita është mposhtur ndaj Feyenoordit me rezultat 3-2, shkruan Insajderi. Gjilanasit patën paraqitje tejet solide, ku shumë herë rrezikuan seriozisht…
Prishtina siguroi kualifikimin në raundin tjetër të “Conference League”
Sport

Prishtina siguroi kualifikimin në raundin tjetër të “Conference League”

Prishtina ka arritur të sigurojë kualifikimin në raundin tjetër të “UEFA Conference League” pasi ka mposhtur Connah’s Quay Nomads me…
Mësimi nis edhe një muaj, vaksinohen vetëm 8 mijë e 500 mësimdhënës
Lajmet e fundit

Mësimi nis edhe një muaj, vaksinohen vetëm 8 mijë e 500 mësimdhënës

MASHT-i dhe SBASHK-u do të zhvillojnë takim për të diskutuar vaksinimin e mësimdhënësve. Qendrat e vaksinimit janë të hapura për…
LDK: Ne kemi qenë kundër Mini-Shengenit edhe sa kemi qenë në pushtet
Lajmet e fundit

LDK: Ne kemi qenë kundër Mini-Shengenit edhe sa kemi qenë në pushtet

Zyrtarët Lidhjes Demokratike të Kosovës, kanë thënë se edhe sa kanë qenë në Qeveri e kanë kundërshtuar “Mini shengenin” e…
Back to top button