Day: July 25, 2021

Uki së shpejti me këngë të re
Showbiz

Uki së shpejti me këngë të re

Repertuarit muzikor shqiptar do t’i bashkohet shumë shpejt edhe një këngë e shoqëruar me video. Reperi i njohur, Uki ka…
Tesla po pezullon dërgesat e Modelit të ri S
Auto

Tesla po pezullon dërgesat e Modelit të ri S

Pse blerësit duhet të presin edhe më gjatë për veturën e tyre të re mbetet një mister për momentin. Blerësit…
Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian
Sport

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian

Përfaqësuesja e Kosovës në kategorinë e femrave të basketbollit ka debutuar në mënyrën më të mirë në Kampionatin Evropian për…
Daut Haradinaj: Program për Prishtinën, rininë dhe të gjitha lagjet e fshatrat pa diskriminim
Lajmet e fundit

Daut Haradinaj: Program për Prishtinën, rininë dhe të gjitha lagjet e fshatrat pa diskriminim

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj ka shpërndarë…
Back to top button