Day: July 24, 2021

Arsenal dhe Man City në garë për Zakarian
Sport

Arsenal dhe Man City në garë për Zakarian

Dy klubet angleze kanë shprehur interesim për Denis Zakarian. Sipas mediave angleze, Arsenal dhe Man City janë të interesuar për…
Ford Mustang E-Mach në Librin e Rekordeve Guinness
Auto

Ford Mustang E-Mach në Librin e Rekordeve Guinness

Mustang Mach-E theu rekordin dhe u fut në Librin e Rekordeve Guinness si vetura më ekonomike në rrugën John O’Groats…
Bayerni shfaq interesim për Wernerin
Sport

Bayerni shfaq interesim për Wernerin

Gjiganti gjerman duket se po synon transferimin e Timo Werner. Sipas ‘Football Insider’, Bayerni ka shprehur interesim për transferimin e…
Tre sportistë kosovarë garojnë të dielën në Tokio 2020
Sport

Tre sportistë kosovarë garojnë të dielën në Tokio 2020

Distria Krasniqi ishte sportistja e parë nga Ekipi Olimpik i Kosovës që zhvilloi garën në Tokio 2020. Krasniqi e nisi…
Depay e nis me gol aventurën e tij te Barcelona
Sport

Depay e nis me gol aventurën e tij te Barcelona

Memphis Depay ka debutuar me gol te gjiganti spanjoll. Barcelona ka mposhtur Gironën sot në kuadër të miqësoreve para-sezonale me…
Back to top button