Day: July 23, 2021

Kaosi në Gjermani: Radarë në rrugë po shkatërrohen me ‘qëllim’, dëmi arrin në miliona euro
Auto

Kaosi në Gjermani: Radarë në rrugë po shkatërrohen me ‘qëllim’, dëmi arrin në miliona euro

Në Hamburg, që nga 3 korriku, një ose më shumë njerëz kishin dëmtuar njëmbëdhjetë nga gjithsej dymbëdhjetë radarë të instaluar…
Instagram filtron përmbajtjet e ndjeshme në tabin Explore
Life Style

Instagram filtron përmbajtjet e ndjeshme në tabin Explore

Tabi Explore i Instagram është i mbushur me lloj lloj përmbajtje, disa prej të cilave mund tu vënë në siklet…
Burri gjen unazën e martesës që e humbi gjatë përmbytjeve në Gjermani
Bota

Burri gjen unazën e martesës që e humbi gjatë përmbytjeve në Gjermani

Wolfgang Hornas, banor i zonave që u përmbytën ditët e fundit në Gjermaninë Perëndimore, i është rikthyer sërish buzëqeshja. Pas…
Uran Ismaili bun në Tophane – Ja çfarë rregullon këtë herë
Lajmet e fundit

Uran Ismaili bun në Tophane – Ja çfarë rregullon këtë herë

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili po vazhdon me bujtë nëpër lagje të ndryshme të kryeqytetit dhe po ndreqë…
Muriqi shënon sërish për Lazion në miqësore
Sport

Muriqi shënon sërish për Lazion në miqësore

Vedat Muriqi ka vazhduar me gola për Lazion në fazë përgatitore para fillimit të sezonit të ri. Lazio po përballet…
Back to top button