Day: July 22, 2021

Bien përkohësisht uebfaqet e disa kompanive nëpër botë
Bota

Bien përkohësisht uebfaqet e disa kompanive nëpër botë

Uebfaqet e disa kompanive të fluturimit, bankave dhe uebfaqeve të teknologjisë u rikthyen pas një rënieje masive të enjten. Ky…
Bekimi Jashari mësyn edhe një mandat në krye të Skenderajt
Lajmet e fundit

Bekimi Jashari mësyn edhe një mandat në krye të Skenderajt

Bekim Jashari ka njoftuar se gjatë javës së ardhshme do të zyrtarizoj kandidimin për të parin e Skenderajt. Njoftimi i…
Zëdhënësja e LDK-së pas sulmit me vezë, publikon një foto me Përparim Ramën: Mirë jemi
Lajmet e fundit

Zëdhënësja e LDK-së pas sulmit me vezë, publikon një foto me Përparim Ramën: Mirë jemi

Zëdhënësja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi ka publikuar një fotografi me kandidatin e kësaj partie për kryetar të…
A mund të lirohet Kadri Veseli nga paraburgimi?
Lajmet e fundit

A mund të lirohet Kadri Veseli nga paraburgimi?

Avokati i tij ka deklaruar që Prokuroria nuk ka prova për ta mbajtur në paraburgim, gjasat për lirimin e tij,…
Back to top button