Day: July 21, 2021

Çfarë po paralajmëron Serbia me idenë “Bota Serbe”?
Lajmet e fundit

Çfarë po paralajmëron Serbia me idenë “Bota Serbe”?

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq i ka dalur në mbrojtje ministrit të Punëve të Brendshme Aleksandar Vulin. Para disa ditësh…
Çollaku për dialogun: Në Bruksel ka zhgënjim – s’ka interesim të palëve për marrëveshje
Lajmet e fundit

Çollaku për dialogun: Në Bruksel ka zhgënjim – s’ka interesim të palëve për marrëveshje

Bekim Çollaku, ish-ministër i Integrimit Evropian, është shprehur se procesi i dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë nuk është…
Vdekja e punëtorit të KEDS-it, Policia jep detaje
Lajmet e fundit

Vdekja e punëtorit të KEDS-it, Policia jep detaje

Idriz Prekazi, ka vdekur sot si pasojë e një incidenti që i ka ndodhur në vendin e tij të punës…
Rey Manaj me het-trik në fitoren e Barcelonës
Sport

Rey Manaj me het-trik në fitoren e Barcelonës

Barcelona e ka mposhtur 4-0 skuadrën e Gimnasticës në miqësoren e parë para startit të sezonit 2021/22. Në këtë ndeshje…
Back to top button