Day: July 19, 2021

Molliqaj drejton gishtin kah Kurti: E ka urdhëruar aksionin kundër nesh
Lajmet e fundit

Molliqaj drejton gishtin kah Kurti: E ka urdhëruar aksionin kundër nesh

Kreu i Partisë Socialdemokrate ka folur për aksionin e partisë së tij që u zhvillua të premtën, ku u arrestuan…
Policia e Kosovës arreston një shtetas të Shqipërisë, iu gjet një armë pa leje
Lajmet e fundit

Policia e Kosovës arreston një shtetas të Shqipërisë, iu gjet një armë pa leje

Me datë 19.07.2021 Policia e Kosovës (PK), në këtë rast PKK Vërmicë gjatë punës policore ka ndaluar për kontroll të…
Në Shqipëri mbërrijnë mbi 32 mijë doza të vaksinës Pfizer
Lajmet e fundit

Në Shqipëri mbërrijnë mbi 32 mijë doza të vaksinës Pfizer

Në Shqipëri kanë mbërritur edhe mbi 32 mijë doza të vaksinës Pfizer, duke e çuar numri në përgjithshëm në mbi…
Konfirmohet orari i saktë i dy xhirove të para në Serie A
Sport

Konfirmohet orari i saktë i dy xhirove të para në Serie A

Ndeshjet hapëse të sezonit 2021/2022 do të jenë Inter-Genoa dhe Hellas Verona-Sassuolo të shtunën e 21 gushtit. Lega Serie A…
Gërvalla: Së shpejti do të kemi lajme të mira nga Greqia
Lajmet e fundit

Gërvalla: Së shpejti do të kemi lajme të mira nga Greqia

Kryediplomatja kosovare, Donika Gërvalla, ka thënë se marrëdhëniet e Kosovës me Greqinë ka pësuar ngritje të lehtë, derisa ka shtuar…
Back to top button