Day: July 17, 2021

Shmangni ujin më të thellë se 10 cm
Auto

Shmangni ujin më të thellë se 10 cm

Vjeshta dhe moti me shi rezultojnë në sasi të mëdha uji në rrugë. Kryesisht është një shtresë sipërfaqësore, por ndonjëherë…
Veturat me mbi 100 mijë kilometra të kaluara tani shumë vlejnë
Auto

Veturat me mbi 100 mijë kilometra të kaluara tani shumë vlejnë

Shumë njerëz ende mendojnë se, pasi një veturë të jetë drejtuar më shumë se 100 mijë kilometra, nuk do të…
Kjo veturë është e pajisur me një jastëk ajri nga jashtë
Auto

Kjo veturë është e pajisur me një jastëk ajri nga jashtë

Oferta aktualisht është e kufizuar ekskluzivisht në tregun japonez. Ajo është ofruar nga Subaru, në gjeneratën e re të modelit…
Fjalët e para të Giroud si lojtar i Milanit
Sport

Fjalët e para të Giroud si lojtar i Milanit

Transferi i ri Olivier Giroud u dërgoi një mesazh tifozëve të Milanit.  Rossonerët kompletuan nënshkrimin e reprezentuesit francez sot dhe…
Back to top button