Day: July 16, 2021

Takimi Merkel-Biden, flitet për Kosovën
Lajmet e fundit

Takimi Merkel-Biden, flitet për Kosovën

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka pritur në Shtëpinë e Bardhë kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel.…
Helmimi në Deçan, banorët blejnë ujin
Lajmet e fundit

Helmimi në Deçan, banorët blejnë ujin

Banorët e Komunës së Deçanit nuk po e përdorin ujin për pije, pasi dyshohet se një pjesë e tyre u…
Aksident i rëndë në hyrje të Pejës, vetura përfundon me katër rrota në përpjetë
Lajmet e fundit

Aksident i rëndë në hyrje të Pejës, vetura përfundon me katër rrota në përpjetë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën ku ndahet autostrada në hyrje të Pejës. Nga pamjet e dërguara në…
Mourinho po e kundërshton rikthimin në Romë të Pjanic
Sport

Mourinho po e kundërshton rikthimin në Romë të Pjanic

Jose Mourinho dhe Roma raportohet se kanë bllokuar rikthimin e mundshëm të dështimit të Barcelonës në kryeqytetin italian Nuk është…
Juventusi bën ofertën e parë për Locatellin
Sport

Juventusi bën ofertën e parë për Locatellin

Juventusi e ka pasur takimin e parë me Sassuolon derisa mbesin favorit absolut për të nënshkruar me Mario Locatellin, para…
Back to top button