Day: July 15, 2021

Drita fiton edhe në Podgoricë, kalon në raundin e dytë
Sport

Drita fiton edhe në Podgoricë, kalon në raundin e dytë

Skuadra nënkampione e Kosovës, FC Drita ka kaluar në raundin e dytë në UEFA Conference League. Skuadra e drejtuar nga…
UBT solidarizohet me banorët e Deçanit, dhuron barna dhe mjete pune për QKMF-në
Lajmet e fundit

UBT solidarizohet me banorët e Deçanit, dhuron barna dhe mjete pune për QKMF-në

Duke e parë gjendjen e rëndë nga helmimet në Deçan si dhe mungesën e barnave dhe pasijeve tjera mjekësore, UBT…
Maqedonia e Veriut do të nisë vaksinimin e fëmijëve kundër Coronavirusit
Lajmet e fundit

Maqedonia e Veriut do të nisë vaksinimin e fëmijëve kundër Coronavirusit

Mbi 1,200 fëmijë të moshës 12-18 vjeç janë paraqitur për vaksinim kundër koronavirusit në Maqedoninë e Veriut. Pas marrjes së…
Kosova mposhtet nga Luksemburgu me rezultat të thellë
Sport

Kosova mposhtet nga Luksemburgu me rezultat të thellë

Kosova U20 ka pësuar nga Luksemburgu U20 me rezultat 57:91 (20:28, 12:23, 16:22, 9:18), në kuadër të FIBA U20 Women’s…
Back to top button