Day: July 13, 2021

Mousse me kafe dhe çokollatë pluhur
Ëmbëlsira

Mousse me kafe dhe çokollatë pluhur

Kjo recetë është ideale për ata që admirojnë shijen e kafes. Pas shumë tentativash po ndaj me ju këtë mousse…
BMW X5, X6 dhe X7 marrin versione speciale
Auto

BMW X5, X6 dhe X7 marrin versione speciale

Trioja më e fuqishme e SUV nga BMW ka marrë versione speciale që sjellin ngjyra unike të trupit, modelit dhe…
Vajza e Kimora Lee Simmons, Aoki Lee, bën debutimin në pistën e Pyer Moss
Fashion

Vajza e Kimora Lee Simmons, Aoki Lee, bën debutimin në pistën e Pyer Moss

Vajza e vogël e Kimora Lee Simmons, Aoki Lee, bëri debutimin e saj zyrtar në pistë si pjesë e shfaqjes…
Cardi B i dhuron gjerdan me diamante vajzës Kulture për 3 vjetorin e lindjes
Fashion

Cardi B i dhuron gjerdan me diamante vajzës Kulture për 3 vjetorin e lindjes

Cardi B e befasoi vajzën Kulture me një dhuratë tipike ekstravagante për ditëlindjen e 3-të gjatë fundjavës, duke i dhuruar…
Back to top button