Day: July 12, 2021

Biskota për fëmijë
Ëmbëlsira

Biskota për fëmijë

Kjo recetë për biskota është shumë e mirë dhe mund ta përgatisni për tu konsumuar nga fëmijët në mëngjes ose…
Fillon prodhimi i gjeneratës së katër të Skoda Fabia
Auto

Fillon prodhimi i gjeneratës së katër të Skoda Fabia

Dy muaj pas premierës botërore në Mlada Boleslav të Çekisë, ka filluar prodhimi i Skoda Fabia së re. Fabia për…
Mourinho nuk i ndal kritikat ndaj Luke Shaw pas humbjes së Anglisë në finale ndaj Italisë
Sport

Mourinho nuk i ndal kritikat ndaj Luke Shaw pas humbjes së Anglisë në finale ndaj Italisë

Jose Mourinho e ka etiketuar Luke Shaw në mesin e lojtarëve që duhet të kishin dalë përpara për të gjuajtur…
Johnson: Kujdes, pandemia nuk ka mbaruar ende
Bota

Johnson: Kujdes, pandemia nuk ka mbaruar ende

Kryeministri britanik Boris Johnson paralajmëroi sot për kujdes pasi infeksionet e COVID-19 do të rriten, ndërsa përgatitej të njoftonte heqjen…
OBSh-ja del kundër dozave përforcuese derisa të imunizohen vendet e varfra
Bota

OBSh-ja del kundër dozave përforcuese derisa të imunizohen vendet e varfra

Udhëheqësi i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) Tedros Adhanom Ghebreyesus, ka paralajmëruar kundër sigurimit të dozave përforcuese të vaksinave kundër…
Back to top button