Day: July 10, 2021

Gërvalla përplaset me diplomatin serb për Mini-Schengenin: Është kurth
Lajmet e fundit

Gërvalla përplaset me diplomatin serb për Mini-Schengenin: Është kurth

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla-Schwarz, është përplasur me Sekretarin e Shtetit serb, Nemanja Staroviq, lidhur me…
Komuna me më së shumti raste aktive me Coronavirus në Kosovë
Lajmet e fundit

Komuna me më së shumti raste aktive me Coronavirus në Kosovë

Komuna e Gjilanit aktualisht është duke prirë me më së shumti raste aktive me Coronavirus në Kosovë. Në njoftimin e…
Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America
Sport

Formacioni më i mirë i kombinuar i Argjentinës dhe Brazilit para finales në Copa America

Sot (e shtunë) pas mesnate apo para mëngjesit të se dielës do të zhvillohet finalja e madhe e Copa America…
Back to top button