Day: July 9, 2021

Ky Nissan Skyline GT-R R34 i rrallë kushton mbi 450 mijë dollarë
Auto

Ky Nissan Skyline GT-R R34 i rrallë kushton mbi 450 mijë dollarë

Ata që i duan veturat JDM dinë të vlerësojnë Nissan Skyline GT-R R34, dhe një kopje e rrallë shitet për…
Harley-Davidson tregon motorin elektronik të ri
Auto

Harley-Davidson tregon motorin elektronik të ri

LiveWire One nga marka e kultit Harley-Davidson shkon më tej dhe është më e lirë se paraardhësi i tij. Harley-Davidson…
Kryeministri Kurti, takoi liderin e partisë SYRIZA, Tsipras
Lajmet e fundit

Kryeministri Kurti, takoi liderin e partisë SYRIZA, Tsipras

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, takoi në Athinë liderin e partisë SYRIZA, z. Alexis Tsipras. Gjatë këtij takimi,…
Vërshime në Deçan pas reshjeve të shiut, automjeti bllokohet në rrugë
Lajmet e fundit

Vërshime në Deçan pas reshjeve të shiut, automjeti bllokohet në rrugë

Reshjet e shiut në rajonin e Deçanit kanë bërë që në një pjesë të rrugës të ketë edhe vërshime. Si…
Osmani takoi drejtoreshën për Evropë Juglindore në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Gjermanisë
Lajmet e fundit

Osmani takoi drejtoreshën për Evropë Juglindore në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Gjermanisë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani priti në takim ambasadoren Susanne Schütz, Drejtoreshë për Evropën Juglindore, Turqi, OSBE dhe…
Back to top button