Day: July 4, 2021

Ford Escort i Princeshës Diana – i vitit 1981 – shitet për 65,000 dollarë
Auto

Ford Escort i Princeshës Diana – i vitit 1981 – shitet për 65,000 dollarë

Një makinë e cilësisë së mirë Ford Escort e dhuruar nga Princi Charles për Princeshën Diana si një dhuratë e…
Palmer: Marrëveshja për Asociacionin duhet të zbatohet
Lajmet e fundit

Palmer: Marrëveshja për Asociacionin duhet të zbatohet

“Kosova të gjej mekanizma që atë ta themelojë duke respektuar Kushtetutën” Zëvendësndihmëssekretari Amerikan i Shtetit, Mathew Palmer, në një intervistë…
Rriten rastet e reja me Covid-19 në Barcelonë
Bota

Rriten rastet e reja me Covid-19 në Barcelonë

Pas disa javësh përmirësimi, numri i infeksioneve të reja Covid-19 në Kataloni po rritet përsëri. Plazhet e Barcelonës ishin të…
Pasuria e Endrit Shalës të NISMA-s: Tri banesa, 4 vetura dhe mbi 100 mijë euro para të gatshme
Lajmet e fundit

Pasuria e Endrit Shalës të NISMA-s: Tri banesa, 4 vetura dhe mbi 100 mijë euro para të gatshme

Ish-ministri i Tregtisë, Endrit Shala nga radhët e Nismës Socialdemokrate, në deklarimin e pasurisë, ai ka bërë të ditur se…
Riaktivizohet zjarri në Korçë, digjet një sipërfaqe e madhe me pisha
Lajmet e fundit

Riaktivizohet zjarri në Korçë, digjet një sipërfaqe e madhe me pisha

Është riaktivizuar sërish zjarri i rënë në pyjet e zonës së Vithkuqit në Korçë. Mësohet se zjarri i rënë prej…
Back to top button