Day: July 2, 2021

Jeffrey M. Hovenier emërohet ambasador i ri i SHBA-së në Kosovë
Lajmet e fundit

Jeffrey M. Hovenier emërohet ambasador i ri i SHBA-së në Kosovë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden njoftoi të premten emërimet për disa poste në qeverinë amerikane, përfshirë personin që…
Kjo është logoja zyrtare e Konventës së PDK-së
Lajmet e fundit

Kjo është logoja zyrtare e Konventës së PDK-së

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) ka njoftuar se tashmë ka kryer të gjitha përgatitjet për mbajtjen e Konventës së dhjetë…
Konventa e PDK-së u thirr pa diskutime me degët, nuk do të duhej kaq afër zgjedhjeve
Lajmet e fundit

Konventa e PDK-së u thirr pa diskutime me degët, nuk do të duhej kaq afër zgjedhjeve

Vetëm një ditë para Konventës Zgjedhore të PDK-së, e cila pritet të mbahet të shtunën e 3 korrikut, zyrtari i…
Dy gola të shpejtë në ndeshjen Belgjika vs Italia, Insigne vjen me gol të çmendur
Sport

Dy gola të shpejtë në ndeshjen Belgjika vs Italia, Insigne vjen me gol të çmendur

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Belgjikës dhe Italisë që po zhvillohet në “Allianz Arena”. Fillimisht, në…
Barella me gol fantastik e kalon Italinë në epërsi
Sport

Barella me gol fantastik e kalon Italinë në epërsi

talia i ka shënuar Belgjikës në ndeshjen që po zhvillohet në “Allianz Arena”. Nicolo Barella i Interit ka shënuar një…
Back to top button