Day: July 1, 2021

Ford Bronco është më në fund këtu – duhet të shqetësohet Jeep
Auto

Ford Bronco është më në fund këtu – duhet të shqetësohet Jeep

Jeep Wrangler ka vendosur një copë shumë të bukur të tregut të automjeteve për një kohë të gjatë. Por kjo…
Hazard dhe De Bruyne qetësojnë Belgjikën
Sport

Hazard dhe De Bruyne qetësojnë Belgjikën

Eden Hazard dhe Kevin De Bruyne do të jenë të gatshëm për ndeshjen çerekfinale të EURO 2020 kundër Italisë. Sulmuesi…
Kurti thotë se ka trysni mbi të për t’i zbatuar marrëveshjet me Serbinë: Janë të dëmshme
Lajmet e fundit

Kurti thotë se ka trysni mbi të për t’i zbatuar marrëveshjet me Serbinë: Janë të dëmshme

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se duhet “të jemi konstruktiv” në dialogun Kosovë-Serbi. Ai u shpreh në RTK se dialogu…
“Më dhemb që s’do të luaj kundër Spanjës, duam të vazhdojmë të shkruajmë historinë”
Sport

“Më dhemb që s’do të luaj kundër Spanjës, duam të vazhdojmë të shkruajmë historinë”

Spanja dhe Zvicra luhet nesër në 18:00 në Shën Petersburg, do të jetë çerekfinalja e parë në “Euro 2020”. Në…
Akuzohet “Organizata Trump”
Bota

Akuzohet “Organizata Trump”

Organizata Trump, biznesi i pasurive të patundshme që katapultoi Donald Trump drejtë famës, pasurive nga televizioni dhe përfundimisht në Shtëpinë…
Back to top button