Month: June 2021

Gazetarët, kameramanët dhe fotoreporterët mund të aplikojnë për vaksinim me prioritet
Lajmet e fundit

Gazetarët, kameramanët dhe fotoreporterët mund të aplikojnë për vaksinim me prioritet

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) njofton të gjithë gazetarët, kameramanët dhe fotoreporterët se që nga nesër do të mund…
Ndahet nga jeta ish-sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Rumsfeld
Bota

Ndahet nga jeta ish-sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Rumsfeld

Ndahet nga jeta në moshën 88-vjeçare ish-Sekretari Amerikan i Mbrojtjes, Donald Rumsfeld. “Me trishtim të thellë ne ndajmë lajmin për…
Studimi: Përzierja e vaksinave ofron mbrojtje të fortë
Lajmet e fundit

Studimi: Përzierja e vaksinave ofron mbrojtje të fortë

Përzierja e vaksinave të ndryshme prodhon një përgjigje të fortë imunitare kundër virusit, sipas një hulumtimi të fundit. Shkencëtarët në…
Zyrtari i LDK-së në Istog i bashkohet AAK-së, mbështet Bekë Berishën në garën për kryetar
Lajmet e fundit

Zyrtari i LDK-së në Istog i bashkohet AAK-së, mbështet Bekë Berishën në garën për kryetar

Zyrtari i LDK-së Lorik Mehmetaj, ka dhënë dorëheqje nga të gjitha funksionet që ka mbajtur deri më tani në LDK,…
Marotta: Hakimi te PSG në fazat përmbyllëse
Sport

Marotta: Hakimi te PSG në fazat përmbyllëse

Drejtori i Interit, Giuseppe Marotta, ka konfirmuar se transferimi i Achraf Hakimit te Paris Saint-Germaini është në fazat përmbyllëse dhe…
Back to top button