Month: April 2021

Mungesa globale e çipave pritet të përkeqësohet për prodhuesit e makinave
Auto

Mungesa globale e çipave pritet të përkeqësohet për prodhuesit e makinave

Prodhuesit globalë të automjeteve të cilët kishin pritur që kriza e furnizimit me gjysmëpërçues të ulej në pranverë tani po…
Milani kompletohet në momentin vendimtar të sezonit, kthehen disa nga yjet e skuadrës
Sport

Milani kompletohet në momentin vendimtar të sezonit, kthehen disa nga yjet e skuadrës

Milani me shumë gjasa do të ketë në formacion Alessio Romagnolin, Rafael Leaon dhe Zlatan Ibrahimovicin në ndeshjen ndaj Benevento…
30 të vdekur nga një sulm me bombë në Afganistan, në mesin e tyre edhe nxënës
Bota

30 të vdekur nga një sulm me bombë në Afganistan, në mesin e tyre edhe nxënës

Disa nxënës janë në mesin e 30 personave që kanë vdekur nga një sulm me bombë në një veturë, në…
Presidenti Krasniqi priti ambasadorin britanik, Nicholas Abbott
Sport

Presidenti Krasniqi priti ambasadorin britanik, Nicholas Abbott

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Ismet Krasniqi, i shoqëruar nga këshilltari i tij, Besim Aliti, kanë pritur ambasadorin e…
Back to top button