Month: March 2021

Haxhiu: Kurti është tallur me të varfrit, e ka paramenduar vilën e tij ende pa hyrë në të
Lajmet e fundit

Haxhiu: Kurti është tallur me të varfrit, e ka paramenduar vilën e tij ende pa hyrë në të

Albin Kurti pas marrjes së postit të kryeministrit të Kosovës ka ndërruar shtëpi, e cila sipas raportimeve është rreth 520…
Kosova pëson 1:3 në Spanjë, Halimi do të mbahet mend për një supergol
Sport

Kosova pëson 1:3 në Spanjë, Halimi do të mbahet mend për një supergol

Ndeshja kualifikuese për botërorin “Katari 2022” ndërmjet Spanjës dhe Kosovës është mbyllur me rezultatin 3:1. Spanja ka dominuar gjithë ndeshjen…
Jusuf Thaçi kritikon Vetëvendosjen pse e caktoi Kusarin shefe të grupit
Lajmet e fundit

Jusuf Thaçi kritikon Vetëvendosjen pse e caktoi Kusarin shefe të grupit

Njohësi i çështjeve politike, Jusuf Thaçi, ka hedhur kritika ndaj emërimit të Mimoza Kusari – Lila, si ushtruese detyre e…
Franca ashpërson masat kundër Coronavirusit
Bota

Franca ashpërson masat kundër Coronavirusit

Shkollat në Francë do të mbyllen për së paku tri javë, në kuadër të masave të reja për luftimin e…
Fillon pjesa e dytë, Kosova po humb me rezultat 2-0
Sport

Fillon pjesa e dytë, Kosova po humb me rezultat 2-0

Ka nisur pjesa e dyte e ndeshjes Kosovë-Spanjë që po zhvillohet në kuadër të Kupës së Botës në Sevilla të…
Back to top button