Month: January 2021

Kompania e sigurisë sulmohet nga hakerët
Life Style

Kompania e sigurisë sulmohet nga hakerët

Kompania Amerikane e sigurisë Malwarebytes zbuloi se është vënë në shënjestër të të njëjtit sulm që kishte për objektiv kryesor…
Shishqebap vegjetarjan pjekur në furrë
Anti Pasta

Shishqebap vegjetarjan pjekur në furrë

Shishqebap me perime të ndryshme shumë i thjesht për përgatijë dhe super i shijshëm. Shishqebap vegjetarjan Prep Time15 mins Cook…
Visegrad Fund Grants – Kastori
Fonde

Visegrad Fund Grants – Kastori

With grants, we seek to advance innovative ideas that address shared challenges by high quality regional cooperation projects. Whether you…
Si të përgatisim meringa me ngjyrë
Ëmbëlsira

Si të përgatisim meringa me ngjyrë

Si të përgatisim pufka apo meringa me ngjyrë. Për këtë recetë kemi përdorur disa ngjyra të lehta ushqimore. Meringa me…
Europol dhe disa vende të botës rrëzojnë tregun e zi online më të madh në botë
Life Style

Europol dhe disa vende të botës rrëzojnë tregun e zi online më të madh në botë

Agjencitë ligjzbatuese në disa vende të botës në koordinim me Europol po përpiqen të rrëzojnë një prej tregjeve të jashtëligjshme…
Back to top button