Month: August 2020

Shishqebap me mish pule dhe kungull
Pjata Kryesore

Shishqebap me mish pule dhe kungull

Shishqebap me mish pule mund të përdoret fare mire si një pjatë e dytë apo si meze. Mishi i pulës…
Gjellë domate me oriz
Pjata të para

Gjellë domate me oriz

Domate me oriz është një gjellë dietike dhe e shëndetshme e cila mund të gatuhet për të gjitha stinët. Gatuhet…
Avokado me vezë në furrë
Anti Pasta

Avokado me vezë në furrë

Avokado e përgatitur në këtë mënyre është jashtëzakonisht ushqyese. Avokado me vezë në furrë Prep Time5 mins Cook Time10 mins…
3 Antipasta me Fiq për një shije të mrekullueshme
Anti Pasta

3 Antipasta me Fiq për një shije të mrekullueshme

Në këtë artikull do lexoni si të përgatisni 3 antipasta me fiq me kominime shumë të veçanta dhe me shije…
Qofte me qiqra – Shije dhe një burim proteinash
Anti Pasta

Qofte me qiqra – Shije dhe një burim proteinash

Receta për qofte me qiqra përgatitur në shtëpi është gjithashtu shumë e shëndetshme. Qofte me qiqra Prep Time20 mins Cook…
Back to top button