Month: June 2020

Sallatë greke
Pjata Kryesore

Sallatë greke

Sallatë greke është një pjatë e shpejte verore e përbëre nga domate, qepë, djathë i bardhe, ullinj etj. Mund të…
Pule e pjekur në mënyrë të përkryer
Pjata Kryesore

Pule e pjekur në mënyrë të përkryer

Pula e pjekur në këtë mënyrë ruan të gjitha vlerat dhe shijet. Përgatitje e kësaj recete është e shpejtë por…
Sallatë me spinaq e shpejtë dhe e shëndetshme
Pjata Kryesore

Sallatë me spinaq e shpejtë dhe e shëndetshme

Sallatë me spinaq e shpejtë dhe plot vlera ushqimore. Shoqëruar me vezë kjo sallatë është gjithashtu e pasur me proteinat…
Mish viçi turli
Pjata Kryesore

Mish viçi turli

Përgatitja është e thjeshtë dhe shija si gjithmonë fantastike. Për të gatuar mish viçi turli perimet mund ti alternoni sipas…
Back to top button