Month: May 2020

Mish me perime në letër
Pjata Kryesore

Mish me perime në letër

Mish me prime në letër kuzhine dhe pjekur në furrë është një nga recetat e preferuara. Aroma që çlirohet kur…
Sallatë domate
Pjata Kryesore

Sallatë domate

Sallatë domate e shpejtë për ti dhënë freski tavolinës tuaj. Lexoni këshillat që kemi përgatitur për këtë recetë. Sallatë domate…
Fileto viçi në tavë me domate
Pjata Kryesore

Fileto viçi në tavë me domate

Një mënyrë e shijshme për të përgatitur fileto viçi në tavë me domate. Për të përgatitur këtë recetë nevojitet pjesa…
Rosë me oriz në tavë – Receta të vjetra shqiptare
Pjata Kryesore

Rosë me oriz në tavë – Receta të vjetra shqiptare

Rosë me oriz në tavë është një gatim tradicional shtëpie ku do të përdorim të gjitha pjesët e mishit, pasi…
Si të gatuajmë Supë me patate
Pjata të para

Si të gatuajmë Supë me patate

Supë me patate në formë kremoze për një pjatë të parë plot shije. Për të përgatitur këtë recete kemi përdorur…
Back to top button