LajmeVendi

Avokati i Vetëvendosjes, Tomë Gashi shqelmon paratë e mbledhura nga një lypës në Prishtinë (Video)

Avokati i njohur Tomë Gashi i cili publikisht e mbështetë Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin dhe shpesh angazhohet nga VV-ja në raste gjyqësore, është incizuar duke shqelmuar paratë që një lypës kishte para vetes derisa po kërkonte lëmoshë në Sheshin Nënë Tereza në Prishtinë.

Një qytetar që e ka filmuar këtë ngjarje të pahijshme ka treguar se avokati Gashi ka poshtëruar lypësin me fjalë të ndyra dhe e ka shqelmuar një peckë që mbante disa centa që lypësit ia kishin dhuruar qytetarët.

Pa dyshim është një gjest i turpshëm dhe jonjerëzor.

Periskopi:Video Player00:0200:261. “video-1581711092”

Burimi: Ekonomia Online

Leave a Reply

Related Articles

Back to top button
Close
Close