LajmeVendi

Bytyqi inspekton punimet në shkollën fillore “Isa Boletini” në Isniq

Ministri në detyrë i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, i shoqëruar nga kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka inspektuar punimet e ndërtimit të objektit përcjellës në shkollën fillore “Isa Boletini” në Isniq, raporton EkonomiaOnline.

Burimi: Ekonomia Online

Leave a Reply

Related Articles

Back to top button
Close
Close